2194 - Single_page | MMPH

Lajmet

Abdixhiku pret në takim ambasadorin Kosnett

Abdixhiku pret në takim ambas…
Prishtinë, 09 March -

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, sot ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, Abdixhiku e ka informuar ambasadorin se çfarë është paraparë në planin qeverisës për infrastrukturën dhe mjedisin, përfshirë këtu edhe projektet të cilat do të trajtohen me prioritet.

 


Foto Galeria

Kthehu